Kontakt

Cieszę się, że jesteście zainteresowani skontaktowaniem się ze mną. Jeśli macie jakieś pytania, sugestie lub chcielibyście podzielić się swoimi pomysłami, jestem do Waszej dyspozycji. Poniżej znajdziecie różne sposoby, dzięki którym możecie się ze mną skontaktować:

  1. Formularz kontaktowy: Na dole tej strony znajdziecie formularz kontaktowy, który możecie wypełnić i wysłać bezpośrednio do mnie. Postaram się odpowiedzieć na Waszą wiadomość tak szybko, jak to tylko możliwe.
  2. E-mail: Możecie również napisać do mnie bezpośrednio na adres: kontakt@studio-mazaki.pl. Odpiszę na Wasze e-maile w miarę możliwości.
  3. Media społecznościowe: Zapraszam Was do śledzenia mnie na Facebooku, Instagramie i Pinterest, gdzie dzielę się inspiracjami, ciekawostkami i najnowszymi artykułami z bloga. Możecie również wysłać mi wiadomość poprzez te platformy.

Facebook

  1. Komentarze: Pod moimi artykułami na blogu znajdziecie miejsce na komentarze. Zachęcam Was do zostawiania swoich pytań i uwag pod postami, dzięki czemu wszyscy czytelnicy będą mogli podzielić się swoimi refleksjami na temat projektowania wnętrz.

Bardzo zależy mi na Waszej opinii i jestem wdzięczna za każdy sygnał od Was. Wasze komentarze i wiadomości napędzają mnie do tworzenia wartościowych treści i inspirują do dalszego dzielenia się moją pasją z Wami.

Dziękuję za odwiedziny na blogu „Mistrzowskie Wnętrza – Studio Mazaki” i cieszę się na naszą wspólną interakcję!

Serdecznie pozdrawiam,

Zyta Mazaki